circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулася друга позачергова сесія міської ради

21.12.2020, 20:42

text
Поділитися:

Голосування за секретаря міської ради, формування постійних депутатських комісій та затвердження їх голів, обрання виконавчого комітету та заступників міського голови — це головні питання другої позачергової сесії міської ради. Після затвердження порядку денного та формування лічильної комісії, міський голова пропонує на посаду секретаря міської ради депутата від партії «Єднання» Геннадія Наумова.

І хоча заперечень щодо кандидатури не було, без суперечок у залі все ж таки не обійшлося. Деякі депутати висловлювали невдоволення процедурою голосування за секретаря міської ради. Долучився до цього і народний депутат Володимир Кальцев, який нещодавно активно й агресивно впливав на перебіг подій у Запорізькій облраді. Зазначив, висловлюватися буде мовою, яку розуміють його виборці та перейшов на російську. Щоправда, не уточнив — виборців якої саме країни мав на увазі.

Ряд депутатів — членів лічильної комісії — звернулися до своїх колег, аби ті не піддавалися на загрози й провокації та не розхитували ситуацію. Разом з тим запевнили, що процес голосування проведуть виключно у законний спосіб відповідно до регламенту міської ради.

Голосування за секретаря міської ради все ж таки відбулося. Щоправда, без участі депутатів від «Європейської солідарності», які з невідомих причин відмовилися брати участь у процедурі. За її результатами кандидатуру Геннадія Наумова підтримали 28 народних обранців із 35-ти, які отримали бюлетені. Цих голосів не вистачило, аби сьогодні обрати секретаря міської ради. Після оголошення результатів голосування мер Володимир Буряк закрив перше пленарне засідання позачергової сесії. Адже згідно прийнятому на засідання регламенту воно мало тривати до 18:00. Наступне має відбутися 23-го грудня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: