circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулася друга позачергова сесія облради 8-го скликання

29.04.2021, 18:56

text
Поділитися:

Першою чергою депутати розподілили 8 рентгенівських апаратів і 5 ультразвукових діагностичних систем для приймально-діагностичних відділень, які придбані за кошти державного бюджету. Сучасне медичне обладнання отримають територіальні громади області. Іншу державну субвенцію – понад 30 мільйонів — виділено для закупівлі кисневих концентраторів.

Також депутати внесли зміни до регіональної освітньої програми щодо придбання за рахунок 40-камільйонної субвенції з держбюджету ноутбуків для навчальних закладів області. Крім того, спрямували 41 мільйон гривень на боротьбу з КОВІД-19.

Також на сесії ухвалили і низку звернень до жителів регіону та центральних органів влади. Одне із них стосується консолідації громадян за умов зовнішньої загрози та агресії з боку Росії, друге – щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій чорнобильців.

Крім того, депутати дали згоду на реконструкцію частини водогону «Вільнянськ-Новомиколаївка», внесли ряд змін до обласного бюджету. А ось питання про Регламент роботи обласної ради восьмого скликання та Положення про постійні комісії вирішили розглянути на наступному сесійному засіданні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: