+3°

+3°

У Запоріжжі відбулася обласна першість зі спортивної гімнастики

13.10.2021, 15:14

Під керівництвом Миколи Назаренка «виріс» не один олімпійський чемпіон. Серед них – Роман Зозуля — срібний призер Ігор ХХVІІ Олімпіади у командній першості. Також має титул чемпіона світу та Європи. Тепер його послідовники шанують пам’ять видатного тренера. Зокрема, проведенням змагань у стінах першої спортивної школи вже четвертий рік поспіль.

Запоріжець Дмитро Панченко докладає неабияких зусиль для переможного результату. У його спортивній кар’єрі були і злети, і падіння. Він подолав розтягнення шиї, ключиці і травму ноги. Проте гімнаста це не зупинило. Його ціль – перемога на чемпіонаті світу. Вправи на паралельних брусах найбільше до вподоби Дмитру у програмі гімнастики. Минулого року він став срібним призером у ІІ розряді на Чемпіонаті України. Сьогодні ж Дмитро робить ставку на видовищну комбінацію.

У змаганнях взяли участь 16 запоріжців зі спортивної школи №1. Вони виступали у першому та другому розрядах. Путівку на Чемпіонат України зможуть отримати 2 команди, тобто 8 учасників. Така кількість претендентів на українську першість зумовлена колишніми заслугами школи. У 2020 році вихованці у складі збірної команди Запорізької області стали призерами всеукраїнського чемпіонату.

За підсумками турніру «золото» за програмою 1-го розряду виборов Дмитро Панченко. Його результат – 144 бали. У другому розряді перше місце здобув Тимофій Борю зі 142 балами.