circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулася осіння сесія школи «STEM MAS.UA»

17.09.2019, 12:52

text
Поділитися:

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Національним центром «Мала академія наук України» вперше організовано проведення І Всеукраїнської осінньої школи «STEM MAS.UA».

До участі в першій осінній школі були запрошені 37 учнів – призерів конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» та 22 педагоги закладів загальної середньої освіти з десяти областей України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської та Черкаської.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, STEM-освіта народилася як один із сучасних дієвих методів запровадження проєктного підходу. Під нею розуміють інтеграцію всіх п’яти дисциплін (S – природничі науки, T – технології, E – інженерія, А – мистецтво, M – математика) у єдину систему навчання. В Україні така система почала розбудовуватись ще з 1946 року і починалася зі створення Сімферопольського товариства любителів астрономії. Наразі Україна є єдиною країною, де на державному рівні підтримується система пошукової діяльності учнівської молоді як позашкільного закладу, націлена саме на розвиток дослідницьких здібностей учнів.

Результатами І Всеукраїнської школи «STEM MAS. UA» має стати широке розповсюдження Національним центром «МАН України» запропонованих підходів у розробленій системі STEM-освіти в проєкті «Школа-МАН», у тому числі, й відкриття інноваційних STEM закладів та координаційних центрів на засадах запропонованої педагогічної системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: