+3°

+3°

У Запоріжжі відбулася пресконференція з чемпіонками світу та Європи

18.10.2021, 16:21

3 жовтня завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное в марафоні. Він відбувся у румунському Пітешті за участі 39-ти найкращих українських спортсменів. У командному заліку українці стали третіми. Наша збірна завершила олімпійський сезон рекордною кількістю медалей. Спортсмени взяли 2 “золота” та 2 “бронзи”, що стало найкращим результатом в історії виступу на змаганнях.

Каноїстка з Енергодара Людмила Бабак підтримала свій статус лідера. Вона стала шестиразовою чемпіонкою світу в марафоні. Конкуренти поступились українці на короткій і довгій дистанціях. З 2017-го року Людмила не знає поразок, а на чемпіонатах світу-2019, 2021 стала дворазовою чемпіонкою. Крім того, в цей період вона 5 разів перемагала на чемпіонатах Європи. Однак непереможних також «ламають» обставини.

Тренер Людмили Бабак Сергій Снєжко відзначив ще трьох своїх вихованців. Вони також мають досвід виступів на всеукраїнських і міжнародних стартах.

Виступ запоріжанки Анастасії Манєвської на чемпіонаті Європи не обійшовся без ризику. Вона, намагаючись підняти штангу у ривку, опустила її раніше, ніж устигла зафіксувати. Дівчина разом із подружжям тренерів Орлових були обачливими. У наступному етапі Анастасія підіймала штангу у тій же вазі.

В Україну Анастасія Манєвська повернулася абсолютною чемпіонкою континентальної першості серед спортсменок до 23 років. Із фінського міста Рованіємі привезла 3 золоті медалі. Для неї це – фінальний етап у категорії «молодь».

У Запорізькому обласному центрі молоді Людмилі Бабак та Сергію Снєжку вручили медалі «За розвиток Запорізького краю». Подякою голови обласної державної адміністрації було відзначено Дениса Давидова та Олега Ганзенка. Почесними грамотами нагородили Анастасію Манєвську та Анатолія Орлова.