circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулася регата пам’яті Віталія Дашевського

18.06.2019, 18:12

text
Поділитися:

У Запоріжжі відбулася регата пам’яті Віталія Дашевського. Для місцевих яхтсменів це ім’я легендарне. Один із родоначальників вітрильного спорту в області. Засновник яхтклубу на сьомому причалі. А ще – наставник, друг, творча душа і дещо специфічна, в гарному сенсі, зовнішність. Цьогорік гонку на честь Віталія Абрамовича організовано впʼяте.


Схожість легендарного яхтсмена з героєм фільму “Володар перснів” Гендальфом Білим очевидна. Казковий образ Віталія Дашевського миттєво привертає увагу. Спитай – ким був цей чоловік, і почуєш історію епохи місцевого вітрильного спорту. Друзі та колеги Віталія Дашевського організовують масштабні пам’ятні змагання. Цього року вони тривали 2 дні. Вражала географія учасників, різнобарвність класів яхт і, головне, рівень підготовки спортсменів.

Олександр Румянцев приїхав на змагання з міста Нікополь. Він є капітаном яхти “Інтра”. Про вітрильний спорт мріяв із дитинства. Але реальністю бажання стало в зрілому віці. Сьогодні Олександр – не просто гонщик. Він ще і наставник. Цьому спортивному мистецтву навчає школярів, із якими потім їздить на ті чи інші старти. Запорізькі регати оцінює дуже позитивно. За підсумками змагань яхта “Інтра” завершила регату на першому місці в класі “міні”. В усіх інших категоріях перемога за місцевими колективами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: