circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулася традиційна регата “Хортицька навколосвітка”

17.10.2018, 20:53

text
Поділитися:

Перегони водно-стихійної романтики. “Хортицька навколосвітка” – традиційна регата, котру запорізькі яхтсмени, як-то кажуть, тримають на плаву 18 років. Цього разу в ній брали участь як місцеві любителі морського феномену, так і гості з Дніпра та Києва.


“Хортицька навколосвітка” заслуговує особливої уваги в світі вітрильного спорту Запоріжжя. Ця регата проводиться 18-й раз поспіль. Традиційно вона завершує сезон. Тут підбиваються підсумки — чому навчились яхтсмени, на який рівень вийшли в порівнянні з минулими роками та скільки нових душ козацького краю полонила водна стихія.

Та якщо “Південна регата” охоплює маленьку територію Дніпра, то “Хортицьку навколосвітку” можна зарахувати до категорії міні-пригод із елементами класичних морських романів. Для перемоги важливі не лише технічні вміння. Хід змагань передбачає дружбу, підтримку та загартованість.

Одним із гостей змагань був киянин Василь Заплатинський. Вітрильний спорт полюбляє зі школи. Зараз навчає цьому спортивному мистецтву дітей. Каже — на перегони в Запоріжжя планував завітати ще 2 роки тому. І нарешті в 2018 бажання опинитися серед однодумців козацької столиці втілилось у реальність.

На стартову лінію “Хортицької навколосвітки” вийшло 18 суден. За підсумками змагань перше місце серед спортивних катамаранів за яхтою “Хобіт”. Перемогу в класі туристичні катамарани здобув екіпаж яхти “Едо” з Дніпра. Щодо спортивних яхт, то тут першість за колективом “Спіріт 470”. Одразу за ним розташувалась “Мако”. Серед туристичних яхт “золото” за “Мрією”. А от колектив “Ганна” прибув першим у категорії крейсерських швертботів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: