circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулася велика дипломатична зустріч

14.05.2018, 13:10

text
Поділитися:

У Запоріжжі у суботу, 12 травня, вперше відбулася дипломатична зустріч, в якій взяли участь представники відразу декількох країн. Офіційний прийом пройшов у міськвиконкомі під головуванням міського голови Володимира Буряка. Серед учасників заходу були генеральний консул Грузії Іраклій Адвадзе, Почесний консул Азербайджану Афган Салманов, представник Латвійської республіки в Україні Михайло Сорокін та інші, повідомляє прес-служба мерії.

Відкриваючи дипломатичну зустріч, міський голова Володимир Буряк сказав, що Запоріжжя є багатонаціональним містом, яке співпрацює з різними країнами. Це стає можливим завдяки активній роботі дипломатів, почесних консулів, місцевої влади, національно-культурних товариств.

– Співпраця Запоріжжя з іншими країнами продовжує розвиватися. Завдяки таким заходам як сьогодні вона стане ще більш ефективною, – сказав Володимир Буряк.

Пропозицію провести подібну дипломатичну зустріч в стінах міськвиконкому вніс міський голова Володимир Буряк. Її мета – познайомити представників дипломатичних місій з Запоріжжям, економічним, культурним, туристичним потенціалом нашого міста, обговорити можливість розробки та реалізації спільних проектів в різних сферах.

На думку міського голови, це має сприяти зростанню інтересу представників інших країн до Запоріжжя, в тому числі і представників бізнесу, потенційних інвесторів. Це зараз принципово важливо. Адже в Запоріжжі зацікавлені в реалізації спільних проектів, спрямованих на розвиток міста.

– Місто продовжує розвиватися, незважаючи на всі труднощі. Ми намагаємося не зупинятися на досягнутому. Наша мета – будувати, розвивати місто, – підкреслив Володимир Буряк.

Міський голова розповів про пріоритетні проекти, над якими працюють в Запоріжжі. Серед них розвиток міжнародного аеропорту, початок будівництва пасажирського терміналу в ньому, просування міста в туристичній сфері та багато іншого. При цьому міська влада не забуває і про соціальну спрямованість бюджету, підвищена увага приділяється фінансуванню соціальних програм, спрямованих на підтримку дітей, літніх людей, охорони здоров’я і так далі.

Володимир Буряк зазначив, що важлива роль в реалізації соціальних проектів належить соціально відповідальному бізнесу. Це стосується не лише великих підприємств, а й дрібних, середніх підприємців. Кожен з них вносить свій вклад не тільки в наповнення бюджету, а й в розвиток рідного міста. Одним із соціальних проектів і є дипломатичний благодійний бал, який організовується в Запоріжжі.

Генеральний консул Грузії Іраклій Адвадзе подякував міському голові Володимиру Буряку за ініціативу проведення такої дипломатичної зустрічі, підтримку дипломатичного благодійного балу.

– Це чудова ідея. Зі свого боку завжди готові підтримувати такі починання, – заявив Іраклій Адвадзе.

Представник Латвії Михайло Сорокін підкреслив важливість того, що міська влада Запоріжжя проводить такі зустрічі і підтримує благодійні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: