circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі анестезіологи розповіли про сучасні технології знеболювання

19.10.2018, 12:11

text
Поділитися:

Без їхньої допомоги не проходить жодна операція. Анестезіологи з усієї України зібралися на конференцію у Запорізькій обласній лікарні. Під час заходу медики мали змогу не тільки обмінятись досвідом, але і спробувати себе у майстер-класах з нових методів наркозу.

Вони турбуються про ваш сон під час операції, дозують знеболювальне та знають, як привести пацієнта до тями після хірургічного втручання. Запорізькі анестезіологи показують своїм колегам з іншим міст України, як за допомогою спеціальних препаратів виявити у люди невралгію. Для цього пацієнту вводять контрастну речовину, яку видно на ультразвуці. І таким чином медики знаходять уражений нерв. Поділились запорізькій лікарі і ще одним інноваційним методом післяопераційної анестезії. Пацієнтам вводять анастетик, який дозволяє не відчувати біль.

Вже після практики медики переходять до теорії. На конференції розглянули сучасні методи проведення анестезіології та заслухали доповіді своїх колег. В обласній лікарні кажуть, всеукраїнську конференцію приурочили одразу до двох важливих дат. Це 70-річчя відділення анестезіології та ювілей самої лікарні. До Дня народження медзаклад отримав у подарунок нове обладнання.

Серед обладнання, яке отримала лікарні — монітор пацієнта. Лікарі кажуть, цей апарат вкрай важливий для такої великої клініки. За допомогою цього монітору через спеціальний додаток на телефоні можна дистанційно перевірити тиск та пульс хворого. Це дозволить більш оперативно реагувати на зміни у стані здоров’я пацієнта.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: