circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулася ювілейна спартакіада серед заводчан

04.03.2019, 18:31

text
Поділитися:

Традиція, котрій понад півстоліття. Стартувала ювілейна, сімдесята, спартакіада серед працівників комбінату “Запоріжсталь”. Програма включає 12 видів спорту.
Уперше робоча спартакіада ПАТ
Запоріжсталь відбулась у далекому 1950 році. Традиція ніколи не збавляла обертів, і зараз тривають сімдесяті змагання серед працівників металургійного комбінату. У рамках урочистого відкриття сезону запоріжсталівці мали пробігти легкоатлетичний крос та показати силу в арм-рестлінгу. Загалом до участі у зазначених дисциплінах долучилось близько 700 осіб.

Щоб ювілейна спартакіада відбулась на найвищому рівні, наявні всі умови. Тепер справа за учасниками змагань. Протягом року вони мають додатково прикрашати манеж завзятою боротьбою та бажанням перемагати. В тому, що заводчани не розчаровуватимуть уболівальників, рідних та друзів, сумнівів немає ні в кого.

Станіслав Олексієнко – інженер-електронік. Скільки працює на комбінаті – стільки й бере участь у Спартакіаді. Має повний комплект медалей із різних видів спорту – від “бронзи” до “золота”. Після урочистого відкриття переміг на забігу 600 метрів. Слухаючи його розповідь про запоруку успіху в цій дисципліні, стає зрозуміло, що дружність робочих “Запоріжсталі” – не гучні слова, а беззаперечна істина.

Основний вид спорту Максима Новомлинського – гирьовий. У ньому цей спортсмен не має рівних на Спартакіаді. Міцна кисть допомагає йому гідно конкурувати в арм-спорті.

У віці 50 + перемогу в легкоатлетичному кросі здобула Юлія Ковальова. Наталя Польська стала першою в категорії 40 – 45 років, а серед чоловіків у цій же категорії кращий – Юрій Вострухін. Щодо армспорту, то ці змагання були розділені на три групи. У першій – перемога за командою цеху гарячої прокатки тонкого листа. У другій – сервісний центр міста Запоріжжя ПАТ “Запоріжвогнетрив”. І нарешті, в третій перша сходинка в копрового цеху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: