+3°

У Запоріжжі пройшли матчі четвертого туру міської першості з баскетболу

24.11.2017, 12:29

video text

Початок матчу виявився свого роду зірковим часом для начальника жіночого клубу “Козачка” – Андрія Жержерунова. Окрім тренерської роботи, він також виступає в якості гравця за ветеранський колектив “Яблокі”. На першій хвилині Андрій заробив два штрафних, які сам і реалізував. За лічений час приніс команді ще два очки з гри. Зупинився лише у момент, коли його зусиллями рахунок став 7:0. Попри усі подальші старання Печенюшки, баскетболісти в жовтій формі впевнено переважали. На перерву пішли за рахунку 30:12 на свою користь.

У другій чверті баскетболісти Печенюшки заграли краще. Їх гра додала в тактиці. Однак досвідчений суперник-ветеран близько до себе не підпускав. Аби тримати Векторців на зручній відстані в рахунку – Яблокі застосовували триочкові, що їм непогано вдавалось. Однак під кінець третьої десятихвилинки аматорському колективу таки вдалось відродити інтригу. Їх відставання скоротилось до чотирьох очок.

Зазначений відпочинок швидко приніс свої плоди. У заключній чверті Яблокі швидко відновили перевагу та почали відриватися на недосяжну відстань. У підсумку 94:62 на їхню користь. Для ветеранського клубу це четверта поспіль перемога в міському чемпіонаті. Також без поразок йде збірна ЗНТУ. В цьому турі, підопічні Кирила Вікторова декласували БК “Бабурка” 159:59, яка на відміну від минулого сезону непогано стартувала в цьогорічному Чемпіонаті. Зараз Бабурка йде на третьому місці, однак її найближчий переслідувач ЗНУ має гру в запасі.