+3°

У Запоріжжі відбулись матчі сьомого туру міської першості з баскетболу

14.12.2017, 18:33

video text

Перед цим матчем, як ЗНУ, так і Старий Пляж мали однакову кількість очок. Втім розвиток подій на арені не вказував на рівність сил. За п’ять хвилин першої чверті гості пропустили ривок 0:12. Цьому значно сприяли виграні підбирання господарів біля свого кошика. На перерву команди пішли за рахунку 26:14 на користь підопічних Віктора Горбулі.

За схожим сценарієм гра пішла й в другій чверті. За дві з половиною хвилини Старий Пляж пропустив 10 очок, не відповівши жодним. Власне змін не сталось ані в третій, ані в завершальній 10-хвилинках. Це й відобразив кінцевий рахунок – 114:62.

Однак здаватися баскетболісти Старого Пляжу навіть не думають. Обіцяють не просто зберегти команду, а й укріпити її вже в наступному чемпіонаті.

Поки що Старий Пляж перебуває на сьомій сходинці із шестми очками. Щодо ЗНУ – він йде у середині турнірної таблиці, конкуруючи з Мелітопольским МГПУ та Бабуркою. Лідерами першості залишаються ЗНТУ та “Яблокі”.