+3°

+3°

У Запоріжжі відбулись півфінальні матчі Кубка України з гандболу

24.05.2018, 16:13

У першому поєдинку зустрілись запорізький “ZTR” та маріупольский “Донбас”. Фінальний результат протистояння не став для місцевої публіки несподіванкою. Підопічні Віталія Ната доволі впевнено вибороли право продовжити боротьбу за золото.

У поєдинку з “Донбасом” підопічні Віталія Ната не збирались тягнути час. Ніякого намацування гри на старті матчу. Перша атака — перший гол, у виконанні Андрія Акіменко. Такий упевнений початок вилився у виграний ривок запоріжців — 4:0. Гості оговтались лише тоді, коли рахунок став взагалі критичний 5:1. Забили три м’ячі поспіль та скоротили відставання до одного пункту. Втім, після тайм-ауту “ZTR”-а господарі знов перехопили ініціативу та за короткий термін поновили домінування. Перший тайм завершили з 4 -очковою перевагою.

Аби поборотися більш- менш на рівних, у “Донбасу” вистачило сил тільки на 4 хвилини другої половини зустрічі. Опісля — господарі пішли у відрив. За рахунку 20:15 гості змирились із поразкою та почали берегти сили на матч за третє місце.

Кінцевий рахунок матчу 28:16 – “ZTR” виграє. У фіналі підопічні Віталія Ната зіграють проти “Мотора”, який в свою чергу залишив позаду “ЗНТУ-ЗАБ” 45:26. Вирішальні поєдинки змагань відбудуться 24 травня. Матч за третє місце стартує о 15:30. Фінал о 17:30. Обидві зустрічі відбудуться в спорткомплексі ЗАБ.