+3°

+3°

У Запоріжжі відбулись повторні матчі з футзалу

18.01.2018, 16:08

В Кубку України з футзалу відбулись повторні матчі однієї восьмої фіналу. Запорізький АРПІ вдома приймав київський колектив Манзана-2. Після гостьової перемоги нашому колективу було досить не програти.

Запоріжці почали упевнено. Вже на початку матчу АРПІ мав кілька моментів для взяття воріт. Але спочатку не зрозуміли один одного Андрій Огнистий та Олександр Олещук. Згодом Максим Почебут не зміг обіграти кіпера гостей. Але свого запоріжці добилися на п’ятнадцятій хвилині. Передачу Зіузіу Фіде замкнув той же Олещук. Після цього – ще досить моментів. Але забили гості.

Віталій Мельник, головний тренер ФК «Манзана-2» зазначає, що гравці “включаються” занадто пізно. В цьому головна проблема їхньої команди.

Так відбулось і цього разу. Хоча після перерви першими відзначились господарі – влучно пробив Максим Почебут, киянам вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й вийти уперед. Тут їм допоміг той же Почебут, зрізавши мяч у власні ворота. Намагаючись дотиснути АРПІ, гості замінили кіпера п’ятим польовим гравцем. Але на передостанній хвилині їх за це покарав Іван Гурко, через весь майданчик відправивши м’яча у порожні ворота.

Кінцевий рахунок матчу – 3:3. Але завдяки перемозі в першому матчі з рахунком 4:3 до чвертьфіналу кубка України виходить запорізький клуб.