+3°

+3°

У Запоріжжі відбулись студентські змагання з міні-футболу

12.10.2018, 21:50

У Запоріжжі відбулись студентські змагання з міні-футболу. У турнірі взяли участь 12 команд. 11 запорізьких та 1 з міста Токмак. Колективи були розділені на 2 групи.

Торік студентські змагання з міні-футболу виграли представники запорізького металургійного коледжу інженерної академії. Другими стали гравці коледжу “КПУ”. Цього разу минулорічні срібні призери одразу заявили про себе як про фаворитів. В групі “А” посіли першу сходинку зі 100% результатом.

Було на що подивитись і в групі “B”. До вашої уваги — протистояння між студентами будівельного та електротехнічного коледжу. Матч був сповнений чималою кількістю гострих моментів. З обох боків хлопці грамотно будували позиційні атаки. В результаті гра набула рис дорослого професіонального футболу з яскравими загрозами воротам. Рахунок першого тайму майже відзеркалив завзятість боротьби на полі. З перевагою лише в один м’яч на перерву переможцями пішла команда електротехніків.

Аналогічною до першого тайму була картина і в другій половині зустрічі. Безліч атак. Нагода за нагодою для взяття воріт. Та результат це принесло лише раз. Будівельники зрівняли рахунок, яким він і залишився до фінального свистка.

Підсумок протистояння — 2:2. Футболісти електротехнічного коледжу погодилися зі словами тренера команди – суперника, висловили задоволення від гри та розповіли, над чим слід працювати для майбутніх стартів.

За підсумками змагань перше місце очікувано здобули футболісти коледжу Класичного приватного університету. У боротьбі за “золото” їм поступились гравці авіаколдежу. Щодо “бронзи” – вона дісталась будівельникам.