circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулись змагання зі street workout

27.09.2018, 16:37

text
Поділитися:

У Запоріжжі відбулись змагання на першість області зі стріт воркауту. Колись він сприймався не більше ніж загально-фізична підготовка. З часом вимоги до цього феномену ускладнювались. З’являлися все більш складні трюки, котрі мали демонструвати учасники тих чи інших змагань. Як результат — отримали щось на кшталт нового, повноцінного виду спорту.


Для когось це просто фізкультура. Але для учасників чемпіонату Запорізької області street workout – стиль життя. З кожним роком цей вид спорту прогресує та модернізується. Трюки та вправи стають дедалі різноманітнішими. Підвищуються й вимоги до спортсменів. Примітним у змаганнях є так званий “фрістайл”. Учасник має свободу дій. Однак це не спрощує виступ. Адже окрім суто фізичних даних — людина має прикрасити номер оригінальністю та неповторністю.

Одна з принад воркауту в тому, що він прокладає шлях до інших видів спорту. Слід кілька років приділити цим заняттям, як у людини розширюються горизонти спортивної кар’єри.

3,5 роки тому воркаут для себе відкрив Владислав Іванов. Зайнятися цим видом спорту його надихнули ролики в ютубі. На цю мить він виступав на змаганнях у Пологах, Харкові та Києві. Кілька разів посідав призові місця. Після свого виступу розповів на кого рівняється в стріт воркауті, та як його кумир допомагає реалізовувати спортивні задуми. Зокрема, на фрістайлі цьогорічного чемпіонату області.

За підсумками фрістайлу перше місце посів Владислав Іванов. Друге – Володимир Нестеренко. В категорії “Утримання ластівки” ці ж спортсмени здобули дзеркальні сходинки. “Золото” в Нестеренка, “срібло” в Іванова, котрий до того ж став переможцем у дисципліні “Стійка на руках”. Серед дівчат на вищі сходинки п’єдесталів піднялись Богдана Ковальчук, Анастасія Гаврилюк та Аліса Захарова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: