+3°

+3°

У Запоріжжі відбулися фінальні матчі турніру “Globus summer cup”

01.08.2018, 16:01

У Запоріжжі закінчилися ігри на Кубок молодіжної футбольної ліги. В фіналі турніру “Globus summer cup” зійшлися триразовий переможець цього турніру ФК “Сайрус” та новачки ФК “Нива”.

Вже шостий рік поспіль організатори турніру “
Globus summer cup”дають можливість спостерігати цікавий і досить динамічний футбол 9 на 9 в Запоріжжі. Турнір вважається відкритим і кожна команда могла заявитись для участі в ньому.

Перший тайм фіналу між триразовим переможцем цього турніру ФК “Сайрус” та новачками ФК “Нива”. З перших хвилин матчу було зрозуміло, що новоспечена “Нива” зовсім не боїться грати першим номером. Постійні атаки і пресинг супротивника привів до забитого м’яча вже на 13-ій хвилині. Відзначився Роман Сухаревський. Ще за три хвилини “Нива” збільшує перевагу. Цього разу точним ударом влучає в сітку воріт Олександр Холін. Перший тайм закінчився дублем Романа Сухаревського. 0-3.

Пресинг в них війшов, але тільки в першому таймі. Вже на 31-ій хвилині рахунок став 1-3. Голом відзначився Костянтин Дзюба. Слід зазначити, що вболівальники ФК “Нива” вели команду вперед, вигукуючи все нову й нову кричалку. Наприкінці матчу ФК “Сайрус” забив ще один гол, але він вже нічого не вирішував. 2-3 на користь новачків турніру. Навіть спека на вулиці не завадила ні футболістам, ні вболівальникам отримати задоволення від цього фіналу.