+3°

+3°

У Запоріжжі відбулися ганбдольні змагання за кубок “Спартака”

28.11.2018, 15:47

Четвертий рік поспіль у Палаці спорту “ЗТР” проходять змагання з гандболу під назвою «Юний спартаківець». У цьому році у турнірі, організатором яких виступає обласне відділення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», взяли участь спортсмени 2005-2006 років народження. Серед них були як постійні гості, так і команди-новачки.

З восьми команд-учасниць – три представляють Запоріжжя. Одним з фаворитів турніру вважалась команда спортивної школи “ЗТР”. Вона переможець минулорічних змагань. Були налаштовані на перемогу і в звітному старті. Окрім цього, “Юний спартаківець” розглядався для її представників – як етап підготовки до фінальної частини національної першості.

Постійний учасник турнірів у Запоріжжі – ДЮСШ з міста Зеньків, Полтавської області. Колектив досить зіграний і досвідчений. У минулорічному чемпіонаті України, вихованці Сергія Хорольського посіли четверте місце. У турнірі “Юний спартаківець” потрапили до однієї підгрупи з учнями “ЗТРівської” школи.

Новачком турніру став колектив київського спортивного ліцею-інтернату. Колектив був зібраний лише у вересні нинішнього року. Для його гравців “Юний спартаківець” став першими змаганнями. Тож, для тренера зараз найбільш важливий фактор, щоб юні гандболісти набирался досвіду та звикали до змагального режиму. За словами Володимира Леонтьєва, у Запоріжжі вони отримають необхідні навички.

Команда київського спортивного ліцею дісталася фіналу. І тут влаштувала справжній бій фаворитам – спортивній школі “ЗТР”. Основний час закінчився унічию 23:23. І лише у серії 7-метрових господарі змогли вирвати перемогу – 27:26. Бронзові медалі здобула інша запорізька команда – СДЮШОР імені Лагутіна, що в матчі за третє місце переграла “Темп” з Тернівки, Дніпропетровської області — 25:23.