+3°

+3°

У Запоріжжі відбулися матчі 12 туру футбольного чемпіонату України

08.10.2018, 16:34

У футбольному чемпіонаті України в другій лізі зіграно матчі дванадцятого туру. Запорізький «Металург» на стадіоні «Славутич-Арена» приймав лідера групи Б – криворізький «Гірник». Господарі були налаштовані взяти реванш за поразку в поєдинку першого кола.

Суперники підійшли один до одного дуже уважно. У першу чергу потурбувалися про безпеку власних воріт. І “Металург”, і “Гірник” вишикували глибоко ешелонований захист, вступили у боротьбу за м’яч одразу після втрати. І лише після цього думали про атакуючі дії. Господарі попереду діяли більш сміливо. Завдяки цьому і виникали гострі моменти. Але спочатку Едуард Сарапій не зміг замкнути простріл з флангу, потім після серії помилок криворіжців у порожні ворота метрів з двадцяти не влучив Олександр Яровенко. Гірник же в атаці діяв дуже обережно, щоб не наразитися на швидку відповідь запоріжців.

Після перерви “Гірник” скористався чи не єдиною можливістю. Після поданого Сергієм Гвоздевичем кутового Владислав Сосєдко головою переправив м’яч у сітку воріт «Металурга». Але радість криворіжців тривала недовго. Вже за дві хвилини захисник «Металурга» Євген Корохов опинився поблизу штрафного майданчика гостей, пройшов уперед і потужно пробив. Його удар кіпер «Гірника» відбив, але на добиванні чітко зіграв Юрій Сачко, зрівнявши рахунок. Далі металурги мали кілька можливостей відзначитись, але на останніх секундах ледь не пропустили. Врятував Ігор Варцаба, упоравшись з ударом упритул. Нічия 1:1.

Ця нічия відкинула «Металург» на четверту сходинку турнірної таблиці. Поєдинок 13 туру команда Олега Тарана проведе наступної суботи, 13 жовтня. У Кременчуці «Металург» зіграє з «Кременем», який повернув собі першу позицію в групі Б.