circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулися тенісні змагання клубу друзів “Віконт”

27.02.2019, 18:11

text
Поділитися:

Товариство, слава про яке обросла ледь не містичною аурою. Міжнародний клуб друзів “Віконт” позиціонує себе — як одна велика родина. Негласні правила цієї спілки передбачають взаємопідтримку, готовність прийти одне одному на допомогу, та чимало інших загальнолюдських цінностей. Також у вільний час друзі влаштовують між собою спортивні змагання. Наприклад -- із настільного тенісу.

Це вже п’яті змагання з настільного тенісу, організовані міжнародним клубом друзів “Віконт”. Турніри носять аматорський характер. Тим не менш вони досить гармонійно вливаються до офіційної системи цього виду спорту в Запорізькій області, та навіть доповнюють її, прикрашаючи ігри душевною атмосферою.

Зближення та незабутні миті цілком природні для “Віконту. Адже першочергова ціль товариства – обєднати однодумців та відчувати один з одним нерозривний духовний звязок.

Олена Красовська є віце-президентом клубу “Віконт”. Каже – для неї це товариство як друга родина. Ці люди розділяють разом як радість, так, часом, і смуток. Організація турнірів на зразок змагань із настільного тенісу для Олени Василівни завжди в радість. На думку жінки такі заходи додатково зміцнюють прописні істини спілки, які являють собою любов, дружбу та повагу.
За підсумками змагань чемпіоном став Геннадій Прончатов. Другий Юрій Савченко. Замкнув трійку лідерів Руслан Головко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: