+3°

+3°

У Запоріжжі відбулися відкриті змагання з настільного тенісу

27.11.2018, 15:39

Протягом 3-х днів у спортивному залі спортивної школи №4 відбувалися змагання Відкритого кубка Запоріжжя з настільного тенісу серед юнаків. Турнір носить рейтинговий характер, тому у ньому взяли участь представники сусідніх областей.

Головне завдання, яке бачили перед собою організатори – підвищення спортивної майстерності насамперед запорізьких спортсменів. Попереду у них головні старти сезону, у тому числі – національна першість. Тож, відкритий кубок міста дає можливість перевірити їх у бойових умовах.

Змагання проводилися у двох вікових категоріях – серед спортсменів дві 2004-2006 року народження, а також молодше – 2007 року народження. Запорізька ДЮСШ №4 була представлена своїми командами в обох групах. Для кожної з них ставилися різні завдання.

Окрім запорізьких колективів, у змаганнях взяли участь представники Дніпропетровської, Донецької та Миколаївської областей. Одним із фаворитів вважалася команда Нікополя. За словами наставника, зараз у її складі відбулися певні зміни, тож, щоб зачепитися за медалі – треба поборотися. Інші завдання стоять перед колективом з Покровська, Донецької області. Головним стартом для нього буде клубний чемпіонат України, що пройде у Львівській області. Тож, відкритий Кубок Запоріжжя розглядається через призму підготовки до нього.

За підсумками змагань, перша команда Запоріжжя стала чемпіоном серед хлопців 2007 року і молодше. В змаганнях серед дівчат цієї ж категорії – перемогли нікопольчанки. У більш дорослій групі запоріжанки посіли друге місце, поступившись спортсменкам з Вознесенська.