+3°

+3°

У Запоріжжі відбулися змагання на Кубок Заводського району з міні-футболу

15.11.2018, 16:15

У Запоріжжі відбулися змагання на Кубок Заводського району з міні-футболу. За трофей боролося п’ять аматорських команд. Всі, хто виходив на поєдинки, колись займалися спортом. Деякі продовжують й зараз та мають бажання передати прихильність до активного життя молодому поколінню.

Кубок Заводського району для нашого міста вже традиція. Мета проведення – популяризація здорового способу життя. Поєдинки завжди сповнені емоціями та жагою до перемоги. Наприклад, цьогорічний матч за друге місце. Срібло виборювали команди Вогнетрив” та “Югсталь”. У першому таймі рахунок постійно коливався. Рівність боротьби зафіксував й підсумок 25 хвилин – 2:2. Але після перерви “Югсталь” почав домінувати. Це вилилось у розгром опонента 7:3 та відповідно здобуття другої сходинки.

Переможцями турніру стали футболісти команди Авангард”. Зазначимо, що аналогічні змагання відбувалися й навесні. Тоді перше місце теж було взято командою Андрія Васильченка. Зважаючи на раніше зазначене, стає зрозуміло – традиція організації цього турніру житиме та розвиватиметься.