circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулися змагання серед любителів великого тенісу

13.02.2019, 18:45

text
Поділитися:

Любителі великого тенісу зі всієї України з’їхалися до Запоріжжя. На кортах клубу Хвиля було проведено аматорський турнір, який обєднав 24 мікстові пари учасників, тобто коли чоловік грає пліч -о -пліч із жінкою. Аматорський турнір із великого тенісу для нашого міста є доброю традицією. Більшість гостей з інших куточків України приїжджають до клубу Хвиля не вперше. Наприклад, Олена Топчій, яка є уродженкою Запоріжжя, однак уже давно мешкає у столиці. Коли її запрошують до рідного краю на такі змагання, ніколи не відмовляється. Виступає в парі з Іваном Бабієм – керуючим тенісними кортами Хвиля”. З ним Олена грає протягом 12 років.

Також великий теніс має різновиди зі своїми особливостями. Наприклад, мікст, де команда, власне, і складається з чоловіка та жінки. Головний нюанс таких пар у психології. Відомо, що чоловічі та жіночі емоції часом дуже різняться. Особливо це може проявлятися у розпалі змагальних баталій. Тому в більшості видах спорту є чіткий розподіл турнірів на дівочі або такі, де міряються силами винятково хлопці. У тенісі ж гендерні об’єднання цілком природні. Над питанням, як максимально сприяти гармонії та взаєморозумінню учасників з учасницями організатори попрацювали ще до старту поєдинків. Позитивний підхід із часткою гумору в купі з душевністю сприяє росту популярності цієї гри у Запоріжжі.

За підсумками змагань першу сходинку посіла пара з Одеси – Касьян-Бондаренко. Друге місце за дуетом із Запоріжжя – Прокопенко-Немудра. Замкнув трійку лідерів ще один місцевий тандем – Кононенко – Букіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: