circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулися змагання зі спортивно-бальних танців

05.03.2019, 18:00

text
Поділитися:

Відволіктися від турбот, насолоджуючись естетикою вічного мистецтва. Щороку в Запоріжжі проходить Кубок ради української танцювальної асоціації. Спортсмени майже всіх вікових категорій дарують глядачам неперевершені емоції за допомогою рухів, витонченість яких порівнюють із морськими хвилями.


Протягом
2-х днів “Козак Палац” міг дати фору найсучаснішому 3D кінотеатру. Ауру призабутої аристократії минулих століть у виставкому комплексі було відроджено радою української танцювальної асоціації. Боротьба за Кубок цієї спілки обєднала спортсменів з усієї країни. Елегантні погляди та витончені рухи – лише невеличка частка того, що мають демонструвати хлопці та дівчата. Їхню роботу оцінюють близько 17-ти суддів, а отже – конкуренція та видовище відвідувачам змагань гарантовані.

Фізичне виховання, духовний розвиток, орієнтування на правильні цінності та живе спілкування хлопців і дівчат – такий комплект позитиву несуть у собі заняття спортивно-бальними танцями. А ще іноді вони стають “квитком до цікавих подорожей. 11-річна Олександра Ошуркова вірогідно цього літа поїде до Іспанії. Виступаючи за кордоном, дівчина бажає придивитися до тамтешніх спортсменів і почерпнути для себе щось із їхніх умінь. А наразі улюблена пара юної Олександри, з якої запоріжанка бере приклад, – Юлія Загуройченко та Рікардо Коккі.

Запоріжець Данило Лисоволенко – кандидат у майстри спорту. На танці його в дитинстві віддала мама. Тренувальний процес доволі швидко затягнув хлопця. Дякуючи цьому, сьогодні в архіві його найяскравіших спогадів – виступи в Києві, Харкові та Дніпрі. Таких же вояжів по Україні та навіть за її межами, спортсмен бажає всім, хто наразі є початківцем. Але попереджає – просто нічого не дається


Серед тих, хто ловив натхнення, спостерігаючи за Кубком РУТА, була
PRдиректорка телеканалу ZДаря Шабанова. Для неї все, що відбувалося в Козак Палаці”, – не просто гарна картинка. Танцям Даря приділила значну частину свого життя та досягла звання майстра спорту. Добре знає, як ця діяльність впливає на людину, тому вважає доцільним, аби про такі заходи дізнавалось якомога більше містян. Раніше згадані Олександра Ошуркова та Данило Лисоволенко стали фіналістами змагань. Загалом найбільшу кількість нагород здобули запорізькі танцюристи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: