+3°

+3°

У Запоріжжі відбулося дербі двох місцевих гандбольних клубів

29.11.2018, 15:31

У чемпіонаті України з гандболу відбулися чергові поєдинки. Центральним з них стала зустріч двох запорізьких клубів. Четверта команда минулорічного розіграшу “ЗНТУ-ЗАБ” приймала віце-чемпіона України – “ЗТР”.

Поєдинки між цими двома колективами завжди проходять у гострій боротьбі. Цього ж разу склалося інакше. “ЗТР” вийшов бойовим складом. Була лише одна заміна – замість Олександра Тільте позицію розігруючого зайняв Денис Ісанчук. Початок гри був повністю за “ЗТРом”. Розгром розпочав Максим Карамишев кидком здалеку. Хоча команда Ростислава Ланевича зрівняла рахунок, далі гра відверто не пішла. Господарі майданчика не закидали з убивчих позицій. На початку гри “ЗНТУ-ЗАБ” не реалізував чотири семиметрових, з якими упорався Антон Дерев’янкін. У підсумку – 14:3 на користь “ЗТРа” вже на 18-й хвилині.

Свисток на перерву зафіксував подвійну перевагу “ЗТРа” – 20:10. Створивши такий гандикап, Віталій Нат дав відпочити основному складу. Протягом другого тайму навіть вдавався до експериментів. Так, на лівому фланзі під час захисту міняв місцями напівсереднього Максиа Карамишева з крайнім Євгеном Константіновим. На полі багато часу провів Максим Стрельников. Єдиний з заявки, хто не вийшов на майданчик – це третій воротар Дмитро Веремчук.

Кінцевий рахунок матчу – 43:28 на користь “ЗТРа”. Ця перемога вивела команду Віталія Ната на другу позицію у турнірній таблиці розіграшу. Причому від лідера – “Мотора” – “ЗТР” відстає лише за гіршою різницею забитих та пропущених м’ячів.