+3°

+3°

У Запоріжжі відбулись баскетбольні двобії та змагання орієнтувальників

06.12.2021, 07:47

Цих вихідних запорізькі чоловічі баскетбольні клуби провели чергові поєдинки національної першості, а на Хортиці відбувся турнір зі спортивного орієнтування серед учасників різних вікових категорії.

На першості міста “Діти – Молодь – Ветерани” зі спортивного орієнтування зібралося 57 учасників. Місцем старту став пам’ятник писанці, що на острові Хортиця. Спортсмени долали різні дистанції: від 3,9 км до 8,5 км. Спортивне орієнтування зацікавило учасників різного віку. Наймолодшому виповнилося 8 років, найстаршому – 82.

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” відіграв чергові два поєдинки Суперліги України. Спершу підопічні Станіслава Овдєєнка подолали “Одесу” – 101:89. Слід зазначити, що це був перший матч цього сезону, коли наші баскетболісти заробили 100 очок. За два дні “Запоріжжя” поступилося южненському “Хіміку” – 79:87. На цю мить запорізький колектив посідає 7-му сходинку турнірної таблиці чемпіонату.

Баскетбольний клуб “Металург-НУЗП” провів черговий домашній двобій в рамках чемпіонату України серед команд Першої ліги. У рідних стінах підопічні Кирила Вікторова поборолися з криворізьким “Кривбасом – 2”. У першому матчі господарі здобули перемогу – 86:77. Наступного дня запоріжці підтвердили клас, взявши гору – 92:82. Наразі “Металург” посідає третю сходинку своєї групи з 20 очками. Вище розташувалися “Біпа -2” і “Кропивницький”.