+3°

У Запоріжжі відбулись матчі 9-го туру Вищої ліги ЗЛФЛ з міні-футболу

28.07.2020, 15:32

Цього року запорізька любительська футбольна ліга розподілена на другу, першу та вищу. У кожній виступає по 8 команд.

Наприклад — матч між командами «Папір Сервіс» та «Форт». Ці колективи «чіпляються» за другу сходинку. Одне від одного їх відділяють три очки, наразі на користь «Папір Сервіса». Не бажаючи втрачати пункти, перший тайм колективи відіграли внічию — 0:0.

Однак жодній зі сторін виграти не судилося. На 33 хвилині у складі «Форта» відзначився Дмитро Сисоєв. Команда лідирувала до 50-ї хвилини гри, коли Михайло Міщенко зрівняв рахунок. 1:1 — команди розходяться бойовою нічиєю.

Тож на цю мить змін нагорі турнірної таблиці немає. «Форт» третій із 16-ма очками. «Папір Сервіс» другий, з перевагою в 3 пункти. Лідер -- «Запоріжпромгрупп». У нього 27 очок, тобто жодної нічиї та поразки.