circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулися танцювальні змагання “Запалюючи зірки”

12.11.2019, 18:11

text
Поділитися:

Святкова атмосфера та жодного байдужого до побаченого. Запалюючи зірки” – танцювальні змагання, котрі у Запоріжжі відбулися вчотирнадцяте. Цього року на заході зібралося 600 учасників.
Повний зал глядачів, душевна музика… краса, яка не вийде з моди. Все це -- основа змагань “Запалюючи зірки”. Звідси ж витікає мета конкурсу. На прикладі молодих Серафіма та Софії напрошується висновок. Спортивні танці приносять радість дітям. Турнір, на зразок Запалюючи зірки, для дітей особливо цінний. Перед батьками учасники демонструють прагнення до прекрасного та показують свої перші вміння.

За спиною Дар’ї Малахової та Валерія Щокіна низка пройдених стартів і здобутих медалей. Але танцювальним мистецтвом дорослі учасники конкурсу палають не менше за своїх колег-початківців. Думки Валерія і Дарї стосовно конкурсу Запалюючи зірки також співали з коментарями тих, для кого це чи не перші змагання в житті. Учасники кажуть, що цей захід один з кращих на подібному рівні.

Валерій Щокін і Даря Малахова стали фіналістами турніру. Раніше згадані Серафім Коваль і Софія Полозенко завершили конкурс у призерах. У них 2 та 3 місця в різних категоріях. А Олена Орел та Іван Черняк стали переможцями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: