circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулися ветеранські змагання з волейболу “Кубок Водолія”

10.02.2020, 18:56

text
Поділитися:

Багаторічна віддушина для палких любителів волейболу. Вкотре на запорізькій землі відбулися змагання під назвою “Кубок Водолія”. Участь у них взяли чимало спортсменів нашого міста та гостей з інших регіонів країни. Усіх їх об’єднує любов до справи всього життя, котрій не стане на заваді ані вік, ані втома.

Міжнародний “Кубок Водолія”, котрий проходить у лютому, є традицією нашого краю. Зокрема, спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, де і зібралось 20 волейбольних колективів з 15-ти міст України, плюс -- гості з Білорусі. Цей турнір існує 19 років. Нашим ветеранам волейболу, окрім білорусів, складали конкуренцію також гості Прибалтики, Молдови та Росії. Нашу країну представляє найбільша кількість команд.

Цьогорічний “Кубок Водолія” об’єднав ветеранів волейболу чотирьох вікових категорій. Жіночі команди -- 40 та 45+, чоловічі -- 45 та 65+. Чинним володарем трофею у чоловічій віковій категорії старше 65-ти років є місцевий “СК Запоріжжя”. Тут грає найстарший учасник турніру -- Олександр Жадан. У чоловічій віковій категорії старше 45-ти років, окрім гостей із Білорусі та місцевого колективу “Мотор Січ”, грають і постійні конкуренти запоріжців -- команда з Дніпра.

Українська асоціація ветеранів волейболу організовує від 30-ти турнірів на рік тільки в межах країни. Найкращі з найкращих традиційно потім відбувають на міжнародну арену. Тож бажаємо не втрачати запалу, котрий призведе до яскравих вояжів за кордон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: