+3°

+3°

Змагання кубок президента всеукраїнської федерації «Спас»

30.12.2021, 12:03

У Запоріжжі відбулись змагання за кубок президента всеукраїнської федерації «Спас». Участь у старті взяли спортсмени старше 18 років.

За традицією змаганням зі Спасу передують показові виступи. Ми бачимо постановочні та добре відпрацьовані номери. Але по завершенні шоу на цьому ж місці розгоряться справжні безжальні битви. Старт передбачає 2 категорії: –   80 кг і понад 80 кг.

Президент всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула коментує: «Це спортсмени, які вже мають статус призерів, мінімум призерів країни з бойових мистецтв, з різних бойових мистецтв, всестильові. Декілька спасівців змагаються і з інших стилів: козацький двобій, бої без правил, мма. Наступного року цей турнір вирішено назвати кубок світу. Оскільки вже з’явилися декілька спортсменів із інших країн.

Втім, якщо попередній епізод виглядав відносно класично і став лише частинкою загального видовища, то у другому бою все вирішили секунди.

Автором переможного удару ногою, також відомого як лоукік, став Олег Корсаков із міста Дніпро. Сам чоловік каже: «Лоукік я готував, так як я базовий кікбоксер, і завжди розпочинаю з лоукіків. Адреналін у мене всередені просто розриває. Дуже готувався до бою, щоб показати добрий результат».

Наявність кікбоксера на змаганнях зі «Спасу» не випадкове. Адже, як вже зазначалося, на старті має місце злиття різних бойових мистецтв. Це своєрідна спортивна інтеграція, як зазначив віце-президент федерації змішаних єдиноборств мма в запорізькій області Олег Афанасьєв.

За підсумками змагань у ваговій категорії до 80 кг перемогу здобув запоріжець Олексій Орловський. Другий — Владислав Зінченко з міста Камʼянське. Раніше згаданий Олег Корсаков — третій. У категорії понад 80 кг чемпіоном став гість із Дніпра Вадим Шабодаш.