circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбулися змагання з гірського туризму

01.03.2021, 17:16

text
Поділитися:

На перший погляд нічого складного. Суперників немає, страховка та й шлях нагору прокладений візуально зручними “сходами”. Тим не менш, достатньо однієї спроби дістатися уявної вершини, як ілюзія простоти розбивається, немов об справжню скелю. Мінімальна помилка зводить нанівець усі попередні зусилля. Щоб уникнути провалу, в однаковій мірі потрібні фізична підготовка, швидкість мислення та обережність.

Дітей та юнаків екстрим не лякає. На міський відкритий старт прийшло вісімдесят п’ять учасників. Серед них — місцеві спортсмени, представники міст Запорізької та Дніпропетровської областей, а також гості з Кривого Рогу. Змагання з техніки спортивного гірського туризму включали дві дистанції.

Цікаво, що попри імітацію екстремальної, ба, навіть небезпечної ситуації, цей вид спорту справляє на молодих учасників протилежне враження.

Однак любов до висоти від природи має далеко не кожен. У деяких дітей відчуття повністю протилежні. Власне, допомогти перебороти фобії і є метою тренерів.

За підсумками змагань призерами стали спортсмени Запоріжжя, зокрема представники спортивного туристичного клубу «Едельвейс». Також результативно завершили старт гості з Криворізького району — команда «Інгулець». Гідно виступив і колектив «Spark» з Кривого Рогу. Також у лідерах були учасники Василівки, Вільнянська та Верхньодніпровська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: