+3°

+3°

У Запоріжжі відбулися змагання з веслування на каное та байдарках

25.09.2019, 16:48

Відроджені традиції продовжують свій розвиток. Уже вдруге у нашому місті відбулись відкриті змагання з веслування на байдарках та каное на призи газети «Індустріальне Запоріжжя». Турнір зібрав під свої прапори близько півтори сотні спортсменів.

Молода атлетка Ольга Ябченко виступає в чотирьох видах дистанції – 500, 200, 1000 метрів, а також 2 та 3 кілометри. Минулого року Ольга завоювала срібні нагороди на цих дистанціях, нині ж планує покращити результат.

Загалом участь у відкритих змаганнях взяли веслярі з десяти міст України. Вікова категорія – це спортсмени 2001-2005 років народження та ветерани. Не змагався на турнірі, втім допомагав учасникам молодий титулований запоріжець Артем Четвертак. Хлопець у серпні у четвірці-каное здобув “срібло” Чемпіонату світу. А нещодавно повернувся із золотою нагородою, яку виборов на турнірі «Олімпійські надії», що відбувся у Словаччині.

У порівнянні із минулим роком, матеріально-технічна база змагань покращились. Зокрема, на веслувальному каналі встановлено суддівську вишку. Для дорослих спортсменів ці змагання стали завершальним акордом сезону, а ось юні веслярі ще зможуть проявити свої сили на турнірі у Харкові, що відбудеться на початку жовтня.