+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся аматорський Чемпіонат України з футболу

04.06.2018, 15:52

Запорізький МФК “Металург” зіграв останній поєдинок в аматорському Чемпіонаті України з футболу. У 18 турі суперником підопічних Володимира Шаповалова була команда “Кристал” з Херсона. Перемога нашого клубу з рахунком 2:1 виявилась недостатньою для виходу в плей-оф.

Поєдинок із херсонським “Кристалом” для “Металурга” був тим, що вболівальники називають футбольним моментом істини. Саме в цьому матчі вирішувалось — чи потраплять запоріжці до трійки лідерів, а відповідно — чи продовжать боротьбу в плей-оф. І ніби-то все починалось непогано. На 18 хвилині наш суперник залишився без капітана Сергія Цоя. Його видалили за нецензурні слова. Граючи в більшості, господарі почали активно шукати шлях до воріт опонентів. Знайшли його під завісу тайму. Гол на рахунку — Дмитра Лихобабенка.

Другий м’яч у ворота “Кристала” залетів на 75 хвилині. Автором голу став Євген Коньков. За лічений час гості скоротили відставання. Потужний удар зі штрафного Михайла Лаптєва став для запоріжців роковим. Адже для того, щоб вийти в плей-оф та продовжити боротьбу за національний трофей, нашій команді треба було вигравати цей матч із різницею в 2 м’ячі.

Відновити перевагу в 2 м’ячі господарям не вдалося. До того ж, у паралельному матчі туру “Таврія Скіф” поступилася колективу “Дружба” 0:1, що за турнірним становищем у будь-якому разі означало четверту сходинку для “Металурга”. Частково причина такого завершення сезону у втраті нашої команди очок в матчах із “Гірняком” та “Ярудом” у стартовому турі першості. Переможцем же у нашій групі стала “Дружба”. У неї 37 очок. За нею йдуть “Кристал” і “Таврія”.