+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся баскетбольний меморіал пам’яті В. Гаврилова

17.09.2018, 21:29

У Запоріжжі відбувся традиційний баскетбольний меморіал пам’яті В’ячеслава Гаврилова. Цього року в змаганнях на честь екс-директора феросплавного заводу взяли участь 4 команди. Це господарі БК “Запоріжжя”, БК “Одеса”, “Хімік” та харківський “Поліхехнік”.

У першому матчі традиційного меморіалу В’ячеслава Гаврилова баскетболісти БК “Запоріжжя” зустрілись із харківським “Політехніком”. Матч завершився впевненою перемогою господарів — 98:67. Наступного дня наші спортсмени в запеклій боротьбі поступились БК “Одесі” 89:93. Тож вирішальний матч підопічних Валерія Плеханова з “Хіміком” обіцяв непоступливе бойовисько. Втім, щось пішло не так. На старті гри запоріжці пропустили катастрофічний ривок. Після закинутого м’яча Кіндала Хілла запорізький кошик було розстріляно 13-ма очками, на які відповісти не вдавалося. Кінцевий ж рахунок першої чверті — 26:18 – на користь южненців. Наставник господарів частково поєднує такий розвиток подій із відсутністю американської надії БК “Запоріжжя” –Джахата Томаса, котрий травмувався в першому матчі меморіалу.

Надалі гості зберігали пристойний відсоток реалізації дальніх кидків. Менше робили втрат і краще грали на підбираннях. Після великої перерви змін на паркеті не сталося. Користуючись провалами господарів у захисті, “Хімік” збільшував перевагу, котра врешті- решт призвела до розгрому господарів — 102:68. У загальному підсумку южненці посіли другу сходинку в меморіалі. Запоріжці треті. Золото в БК “Одеси”, котра здобула перемогу в усіх трьох поєдинках.

На думку організаторів змагань, цілі та задачі турніру переважно виправдано. Адже меморіал, хоч і має дружній характер, спрямований на підготовку баскетболістів до прийдешнього сезону чемпіонату України. Нагадаємо, що перший матч БК “Запоріжжя” та “Козачки-КПУ” в суперлізі відбудуться напередодні Дня міста. У зв’язку з цим знижка на квитки — 50%.