+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся баскетбольний меморіал В’ячеслава Гаврилова

16.09.2019, 19:06

У Запоріжжі відбувся традиційний баскетбольний меморіал Вячеслава Гаврилова. Протягом 3-х днів на паркеті Палацу спорту Юністьнагороди виборювали чотири клуби Суперліги. Це господарі – БК Запоріжжя”, харківські Соколи”, “Одеса та новачок чемпіонату України – Прометей”.

Вдало і багатообіцяюче для БК Запоріжжя минули 2 дні меморіалу. Господарі подолали харківських Соколів, а потім і Одесу”. В останньому поєдинку підопічні Валерія Плеханова зустрілися з новачком Суперліги – “Прометеєм”. Опонент із Камянського мав у свою чергу програш від одеситів і вдалий матч проти “Соколів. Аби забрати трофей додому, гостям треба було вигравати з різницею у понад 15 очок! У середині першої чверті сенсація не проглядалася. Наш колектив лідирував – 15:12. Однак перед перервою візаві перевів рахунок на свою користь. У цьому їм допомогли влучні дальні кидки. Тож 28:24 – результат стартового відрізку.

Після перерви дальня артилерія Прометея не збавила обертів. До того ж, гості краще грали під обома щитами. Як наслідок – за підсумком першої половини гри перевага наших опонентів сягнула 20 пунктів. На початку третьої чверті відставання запоріжців збільшилося до цифри 30. Цьому посприяли колишні наші лідери – Макс Конате та Малік Трент. Але перед останньою десятихвилинкою господарі відродили інтригу, скоротивши відрив до + 18. Врешті-решт місцевій публіці святкувати не судилося. Гості здобули необхідну для себе перемогу – 112:89.

Цього ж дня одесити подолали харків’ян – 70:56. За цих умов одразу 3 команди турніру мали по дві перемоги і чемпіонів із призерами визначали за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів в очних зустрічах. Господарі посіли третю сходинку. Вище розташувалася Одеса. Чемпіон – “Прометей”.