circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся бенефіс актора М. Березнера

28.01.2019, 10:53

text
Поділитися:

Понад 25 років на сцені Запорізького театру молоді, десятки спектаклів та головних ролей. Заслужений артист України Максим Березнер відзначив свій день народження на сцені. З нагоди свята колеги влаштували актору бенефіс та представили публіці найвизначніші роботи театрала. Серед них давно відомі “Наталка-Полтавка”, “Езоп”, “Сто тисяч”, “Леді із найт” та “Розпусник”.

Підмостки Запорізького театру молоді перетворилися на справжню судову залу. Тут розпочинається театралізований процес суддівства над заслуженим артистом України Максимом Березнером. За сюжетом вистави артиста звинувачують у зловживанні своїм становищем та використанні прихильності публіки у корисливих цілях. Аби довести протилежне, Максим Березнер перевтілюється у різні ролі, які грав протягом життя на сцені театру. Сам актор розповідає: вистава не тільки нагадує глядачам улюблені сцени давно відомих п’єс. Вона дає змогу ще раз пройти свій творчий шлях та відновити у власній пам’яті творчі пошуки образів та персонажів, які досить часто зверталися до глядача зі сцени. А ще – це гарна можливість підбити підсумки власної роботи.

Актор розповідає, що однаково захоплюється усіма своїми ролями. Адже вони є маленьким життям, яке артист проживає на сцені разом із публікою. Проте серед найбільш знакових театрал виділяє роль Дідро у комедії «Розпусник». Загалом бенефіс об’єднав у собі близько 7-ми історій, які переплелися із вокалом та хореографією акторів театру. Готували спектакль близько 2-х місяців, підбираючи найбільш яскраві моменти зі сценічного життя актора.

Зараз актори Театру молоді працюють над п’ятьма новими проектами. Кажуть, що у планах продовжити і традицію бенефісів визначних артистів закладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: