circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся більярдний турнір на підтримку Анатолія Алексєєва

31.07.2018, 21:05

text
Поділитися:

З києм, як на канаті під куполом. Коротко про історію Анатолія Алексєєва. Більярдом цей чоловік захопився з дитинства. Згодом гра стала сенсом його життя. Популяризуючи її, Анатолій Якович не шкодував часу, сил та навіть ризикував свободою. Наразі гуру запорізького та українського більярду має проблеми зі здоров’ям. Дізнавшись про це, спортсмени не залишились осторонь та організували на честь учителя турнір-підтримку.

У ранні часи СРСР більярд був заборонений. Панувала думка, що це азартно-буржуазне явище. Втім, Анатолія Алексєєва не зупиняв ризик ув’язнення. Не лякала можливість і більш суворого покарання. Він мріяв зробити цю гру доступною для всієї країни. Як бачимо — вдалось! Але споглядати результат своєї подвижницької діяльності наразі гуру не може. Заважає хвороба. Аби допомогти наставнику, спортсмени організували благодійний турнір.

На турнір завітав і Володимир Маліков. Грати в більярд почав у 1979 році. Ходив до клубу в “Дубовому гаю”. Саме там і познайомився з маестро Анатолієм Алексєєвим. Зустріч вийшла більш ніж продуктивна.

Як результат, Володимир Маліковздобував “срібло” Чемпіонату України. Був у лідерах на міських та обласних змаганнях.

Михайло Нікулін більярд полюбляє з дитинства. Каже — де б не бував, із ким би не грав, ще не зустрічав людей, котрі б не знали Анатолія Яковича. Його відомість охоплює значну частину пострадянської території. Будучи шанувальником цього виду спорту, Михайло Нікулін не міг оминути турнір-підтримку видатної особи.

Тож побажаймо тому, хто врятував більярд від забуття, скорішого одужання. Заради улюбленої справи Анатолій Алексєєв йшов по життю з києм, як на канаті під куполом. Хіба це не заслуговує щирих оплесків?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: