+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся Чемпіонат міста з більярду

07.03.2018, 23:00

У Запоріжжі відбувся Чемпіонат міста з більярду. Спільними зусиллями його організували керівники клубів “Армада” та “Аврора”. Змагання нараховували 40 спортсменів. Левова частка — колишні професіонали.
Близько 10 років у Запоріжжі панувало більярдне затишшя. Втім, пробні міські змагання засвідчили — майстерність наші спортсмени не втратили. Про це каже головний суддя та заразом учасниця першості міста — Анастасія Павлюк.

Підтвердженням слів Анастасії став її ж поєдинок проти Максима Лавриненко. В цій битві головний суддя поступився колишньому професіоналу в контровій партії. Сам Максим зізнається, кий до рук не брав з квітня минулого року. Було дуже приємно поностальгувати. У підсумку здобув на змаганнях бронзу.

Не менш теплі, а можливо й найгарячіші емоції цей чемпіонат викликав у Анатолія Алєксєєва. Цього разу, чоловік, який свого часу відродив більярд у рамках всього СРСР був на змаганнях у якості гостя.
Ще один гість — майстер спорту міжнародного класу Артур Півченко. У 2015-2016 роках він очолював світовий більярдний рейтинг. Зараз, бачачи, що улюблена гра набуває нових обертів у рідному місті, Артур намагається допомагати учасникам у їх починаннях.

А от цього року переможцем першості став Дмитро Лебіль. У фіналі він подолав Дениса Жейнова 5:1.