+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся чемпіонат міста з греко-римської боротьби

20.11.2018, 16:53

Змагання включали чотири вікові категорії. Вони охопили спортсменів з 1993 року народження до 2000 включно. Для найстарших учасників цей старт був відбором до національної першості.

Чемпіонат Запоріжжя з греко-римської боротьби відбувається щороку. Цього разу на змаганнях зібралось 97 спортсменів. Усі вони представляють місцеві секції. Яскравий приклад – Данило Костецький. Він боровся у новій для себе ваговій категорії – до 38 кг. В усіх трьох сутичках здобув перемогу. Цим видом спорту Данило займається лише рік. Поєднує це із джиу-джитсу, де теж є одним із лідерів у своєму віці. Підхід хлопця до обраної справи вражаючий. Та головне, чим славиться Данило – це мудрість, як то кажуть не по роках”.

Заслуговує уваги й Богдан Анохін. Він виступав у ваговій категорії 53 кг. та став володарем золота”. Для нього це далеко не перше досягнення. Натхненник Богдана – його дідусь Анатолій Анохін. Він є триразовим переможцем національної першості. Вигравав також міжнародні турніри. Знаючи, що дає чоловіку боротьба – не замислюючись віддав онука на секцію.

За словами організаторів та суддів першості Запоріжжя – чемпіонат пройшов на гідному рівні. Найближчим наступним стартом з греко-римської боротьби стане ще одна першість Запоріжжя, тільки відкрита. Вона відбудеться 8 грудня. Туди з’їдуться спортсмени з Харкова, Васильківки, Каменського та Дніпра.