+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся чемпіонат області з легкої атлетики

22.01.2019, 18:09

У Запоріжжі відбулась відкрита першість області з легкої атлетики. Програма змагань передбачала бігові дисципліни та стрибки у висоту. Це був відбір одразу до двох стартів – командної національної першості та юнацький чемпіонат України.

Викладаючись на максимум, забіг на 60 метрів виграла представниця СДЮШОР
Металург Анастасія Заіченко. Для неї це не перша участь на обласних змаганнях. У легкій атлетиці дівчина 4 роки. Свого часу займалась художньою гімнастикою. Каже – змінила вид спорту, під враженням того, як біг впливає на зовнішність. У своєму виборі Анастасія не залишилась без підтримки. Перемогу у забігу вважає наслідком віри близьких людей та наставників. Серед переможниць забігу на 60 метрів і Олександра Литвиненко. До чемпіонату готувалась протягом 2-х тижнів. Коментуючи свій виступ теж не забула подякувати керманичу.

Загалом на обласній першості були представлені всі вікові категорії. Та головну увагу приділили юнакам, які цього року вирушать на чемпіонат України. За підсумками змагань найбільшу кількість перемог здобули вихованці СДЮШОР МЕТАЛУРГ. Зокрема, Вероніка Бизова, котра пробігла дистанцію 60 метрів за 7,10 секунди, виборола право на участь у майбутньому чемпіонаті України. Він відбудеться в Сумах.