+3°

У Запоріжжі відбувся чемпіонат світу із силового екстриму

05.12.2017, 21:23

video text

Найсильніші чоловіки світу. Деяким із них довелось провести більше 30 годин у дорозі, аби підтвердити свої титули. Не дивлячись на втому, перед стартом змагань спортсмени знаходились у бойовому та оптимістичному настрої. Канадець Джеймс Макгрегор зізнався — кубки та результати не єдине, заради чого він приїхав до України.

Після урочистого відкриття в центрі “Козак Палацу” розпочалась стартова естафета змагальної програми. До неї входило перенесення коромисла вагою в 380 кг на 20 метрів. Потім, наступний учасник збірної мав перенести 800 кілограмову тачку на ту ж дистанцію. Третій член команди робить п’ять обертів шини, вага якої 360 кг. І нарешті — аналогічне завдання із позашляховиком у три тонни.

У цій програмі чемпіонату всі збірні показали жагу до перемоги та самовідданість. Єдині, хто не виконав завдання в потрібний час — це грузини. Українці ж, поряд із норвежцями та чехами одразу заявили про себе, як про фаворитів.

І все-ж, з усіх учасників чемпіонату світу українцям рівних не виявилось. Саме вони стали володарями головної нагороди змагань — золотої статуетки зубра. Такий приз розробили як образ тварини, яка символізує волю, силу та шляхетність. На другому місці першість завершили норвежці. Закріпили трійку лідерів чехи. На передостанній сходинці збірна Канади. В якості аутсайдерів фінішували грузини.