+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок

23.09.2021, 16:48

Головні призи чемпіонату вже чекають на своїх володарок. Тут ви не побачите звичну картину: поєдинок двох чоловіків на ринзі. Там, де мужність зустрічається із делікатністю – починається жіночий бокс. Ці 24 ніжні у повсякденні дівчата під час фінальних боїв стали завзятими суперницями.

У першій фінальній парі переможницею стала Анна Охота із Полтавської області. За явної переваги у другому раунді вона здолала суперницю із Чернігівської області Юлію Пелешук. Спортивна сім’я Анни надихнула її піти у бокс із тринадцяти років. Дівчина розповіла про секрет свого успіху.

Запоріжанка Ольга Шалімова протистояла суперниці із Івано-Франківської області Ярославі Маринчук. Наша 21-річна землячка здолала конкурентку. Так вона увійшла до нового складу Національної збірної України серед жінок для участі у Чемпіонаті світу-2021.

Після дівчат на цьому ж ринзі будуть змагатися хлопці, проте з іншими цілями. У результаті переможці отримають звання майстрів спорту. Їх старти присвячені пам’яті Героя Радянського Союзу Миколи Яценка та визволенню Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. Всеукраїнський турнір серед молоді проводится вже 45-й рік поспіль.

За результатами фінального дня Чемпіонату України серед жінок, команда київських боксерок взяла найбільшу кількість золотих медалей – 13 штук. Вищеназвані Анна Охота та Ольга Шалімова стали чемпіонками України з боксу серед жінок-2021. У підсумку Всеукраїнського турніру серед молоді третього рангу, перемогу у командному заліку здобула збірна господарів. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Кирило Симонов та Ігор Шаров. Зокрема, спортсмени команди Запорізької області завоювали 5 золотих, 4 срібні та 1 бронзову нагороду.