circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся черговий сезон “Відкритих уроків футболу”

20.08.2020, 12:50

text
Поділитися:

Основні завдання проекту — популяризація цінностей здорового способу життя, профілактика дитячої злочинності й конфліктів та забезпечення рівного доступу до занять футболом дівчат, сиріт та дітей з особливими потребами. З 2017-го року суттєва увага приділяється й внутрішньо переміщеним особам, зокрема дітям з Донбасу та Криму. На сьогодні проектом охоплено 68 громад з 9-ти областей.

Для Запоріжжя цей проект має серйозне значення. Адже саме наша область після початку бойових дій прийняла на своїй території переважну частину переселенців. Багато з них залишилися в регіоні та стали його жителями. Тож основним завданням місцевої влади було забезпечити людям умови для адаптації в нових місцях. Проект “Відкриті уроки футболу” є дуже корисним у цьому плані.

Один з напрямків проекту — підготовка волонтерів для проведення “Відкритих уроків футболу”. В них беруть участь представники різних регіонів. І дуже часто місцем для курсів навчання є Запоріжжя.

Карантин значною мірою порушив плани організаторів. Але в перспективі проект “Відкриті уроки футболу” має охопити понад 40 тисяч дітей. Це робитиметься за допомогою не тільки звичних тренувань, а і заходів за участю національних збірних команд та клубів у своїх регіонах. Причому до участі залучаються не тільки хлопці, а й дівчата.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: