circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся фестиваль юних залізничників

30.09.2019, 11:41

text
Поділитися:

На Запорізькій дитячій залізниці відбулося урочисте відкриття XV Всеукраїнського екологічного фестивалю для юних залізничників дитячих залізниць України. У заході взяли участь директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, керівництво АТ «Укрзалізниця, регіональної філії «Придніпровська залізниця, ректор національного університету «Запорізька політехніка» Сергій Бєліков, директор дитячої залізниці Михайло Черненький.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, вихованці дитячих залізниць з Дніпра, Харкова, Львова, Луцька, Ужгорода, Києва та Запоріжжя два дні присвятять питанням збереження та розвитку екології. Зокрема, заплановано провести презентацію та захист проєктів природоохоронного спрямування, екопросвітницьку інтелектуальну вікторину «Екологія навколо нас» (за участі за участі ГО let`s Do It Ukraine) та освітньо-дискусійну платформу для юних залізничників, яка включає тренінгові вправи та обговорення.

Зокрема, у рамках освітньо-дискусійної платформи відбудеться стратегічна сесія «Створення екопам’ятки XV Всеукраїнського екологічного фестивалю», тренінгові вправи, обмін досвідом кращих українських практик, брейнстормінг, командоутворюючі заходи та обговорення подальшого впровадження екопам’яток у повсякденне життя.

Юні залізничники також презентуватимуть проєкти залізничного спрямування та створять макет «Екоподорож дитячими залізницями майбутнього».

Крім цього, програмою XV Всеукраїнського екологічного фестивалю для його учасників передбачено екскурсії на ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» та в історико-культурний комплекс «Запорізька Січ».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: