+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся фінал Регіональної Ліги з настільного тенісу

27.12.2019, 18:23

У клубі настільного тенісу “Хорт” відбувся фінал Регіональної Ліги Південно-східного регіону. За нагороди боролися 12 кращих колективів за підсумками першого туру. Один із фаворитів – господарі змагань, команда “Хорт”.

Учасники фіналу були визначені за підсумками першого туру, який відбувся у жовтні також у Запоріжжі. Усі 22 команди були розділені на 2 підгрупи, з яких у головний турнір потрапляло по 6. До першого фіналу колектив під керівництвом Тимура Войтехова вийшов з першого місця у своїй групі. Але цього разу усі розуміли, що легко не буде.

У першому поєдинку суперником “Хорта” стала команда ДЮСШ №12 з Дніпра. Тут тон задав Тимур Войтехов. Без особливих зусиль він переграв Дениса Лебедєва – 3:0. Про хід зустрічі переконливо свідчать результати всіх трьох сетів – 11:4, 11:6, 11:1 на користь граючого тренера “Хорта”. Другим підійшов до столу чемпіон Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Михайло Попов. Йому протистояв дніпрянин Ігор Підпалий. Нашому іменитому паралімпійцеві довелося досить складно. У другому сеті суперник зміг вирвати перемогу – 11:9. Але загальний підсумок – 3: 1- на користь запоріжця.

Головна відповідальність лягла на наймолодшого учасника команди “Хорт” – 12-річного Богдана Похиленка. Його виграш приносив команді перемогу в матчі. Суперник доросліший більше ніж удвічі – 26-річний Валерій Проценко. Матч перетворився на справжній трилер. У першому сеті перемогу здобув Богдан – 11:6. Але дві наступні партії були за його опонентом. Проте юний “хортівець” знайшов у собі сили і характер, щоб переломити хід зустрічі. Спочатку він відновив баланс – 2:2. А у вирішальному сеті вирвав перемогу – 11:9 ,чим приніс загальну перемогу “Хорту” — 3:0.

Переможна хода “Хорта” тривала до останнього туру. На фініші змагань запоріжці зустрілися з Покровським “Феніксом”. Переможець цього матчу здобував перше місце. Тут в упертій боротьбі сильнішими виявилися гості — 3:2. “Хорт” завершив осінньо-зимову частину чемпіонату на другій позиції.