+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся фінальний поєдинок за Кубок України з гандболу

27.05.2019, 19:41

У Запоріжжі відбувся фінальний поєдинок розіграшу Кубка України з гандболу. У принциповій боротьбі вкотре зійшлися гранди цього виду спорту в нашій країні – “Мотор” та “ZTR”. Трофей місцеві колективи виборювали на паркеті Палацу спорту “Юність”.

Гучно, людно, гаряче. Власне, так, як і має бути на історичному дербі. Гандбольні фанати зі стажем знають – “Мотор” і “ZTR” ще не раз зустрінуться у фінальній битві за Кубок України. Але в подальшому  спортсмени в синій формі гратимуть без свого вже легендарного керманича – Віталія Ната. З наступного сезону він працюватиме в Польщі. Все це, природно, викликає у наставника емоції з елементами теплої меланхолії. Тож цей матч був певною мірою прощальним. Смуток “ZTR”-івців вже на першій хвилині помножив Борис Пуховський, вивівши “Соколів” уперед. Протягом усього тайму господарі домінували. Як підсумок – взяли перший тайм із рахунком 17:10.

Переломити хід гри “ZTR”-івці не змогли. На жаль, інтрига, “вбита” на ранніх хвилинах матчу, так і не відродилася. “Мотор” повільно, але впевнено нарощував перевагу. Однак останнє слово в зустрічі було таки за номінальними гостями. Нічого не значило, але яке ж потужне! Кінцевий рахунок матчу – 30:21 на користь “Мотора”. Таким чином “соколи” завершують сезон черговим виграшем національного Кубку.