circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся форум молодих лідерів

07.05.2018, 13:40

text
Поділитися:

У Запоріжжі відбувся обласний форум «Молодіжний лідер» за участю студентів вищих навчальних закладів, молоді трудових колективів промислових підприємств, представників громадських організацій та спеціалістів з молодіжної політики міст, районів та об’єднаних територіальних громад, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Під час урочистого відкриття пленарного засідання начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова привітала учасників та зазначила, що платформа форуму призначена для знайомств та обміну досвідом, налагодження тісних відносин і взаємної підтримки молодіжних лідерів Запорізької області, допомоги у розвитку лідерських якостей та практичних напрацювань колективів.

Цього року темою форуму обрано «Молодіжний лідер». Мета проекту полягає у популяризації та розвитку неформальної освіти та неформального розвитку серед молоді Запорізького краю; налагодженні тісних відносин і взаємної підтримки молодіжних лідерів; допомозі та отримуванні навичок в об’єднанні колективів; розвитку лідерських якостей учасників проекту; об’єднанні ініціативної молоді та створенні умов для обміну досвідом; установленні конструктивного діалогу між студентською та трудовою молоддю та суб’єктами реалізації державної молодіжної політики в області. Форум проводиться у форматі серії семінарів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практик панельних дискусій.

Першого дня для учасників проведено два тренінги: «Лідер з народження» та «Єднання команди». Вечірня програма була насиченою і різноплановою. Stand-up і танцювальна програма, караоке та лаундж-зона для відпочинку нікого не залишили байдужим.

Наступного дня молодь брала участь у тренінгах з командоутворення і тайм-менеджменту. За підсумками дводенного конкурсу учасники отримали сертифікати форуму «Молодіжний лідер 2018».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: