+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся Кубок України зі спасу

13.11.2019, 18:08

У Запоріжжі відбувся Кубок України зі спасу, присвячений Несторові Махно. На змагання зїхалися спортсмени з 10 областей країни. Загальна кількість учасників – понад 240. Наймолодшим було 10 років. Найстарша категорія – 19 і вище.

Перший турнір зі спасу на честь Нестора Махна відбувся 14 років тому. Тоді на ньому зібралось лише 28 учасників. Про українського політичного діяча знали мало. Сьогодні ж його військові операції вважаються еталоном бойового мистецтва. Паралельно з тим, як збільшуються відомості про нашого земляка, розвиваються і його іменні змагання. На цю мить вони носять статус Кубка України. Трофей разом зі спасівцями виборюють представники й інших видів спорту. Традиційно перед стартом боїв – показовий виступ.

Для 10-річного Івана зі школи СПАС-ЯР це вже другий Кубок України. На першому він посів третю сходинку. Цього разу стартував двома перемогами. Зокрема в другій сутичці зустрівся з опонентом із Дніпра. Бій був непростий. Купа нюансів. Але перемога за запоріжцем.

Інші бої теж не поступалися у видовищі та запеклості. Організатори запевняють – наступного року змагання мають вийти за рамки України. За підсумками змагань раніше згаданий Іван Солодкий посів 1 сходинку в своїй віковій та ваговій категорії. Стосовно командних місць, третя позиція за дніпропетровською обласною федерацією
СПАС”. “Срібло у запорізької обласної федерації СПАС”. Володарями Кубка стали харківяни. Тож трофей відправляється до першої столиці України.