circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся квест з профоріентації

06.04.2018, 14:42

text
Поділитися:

Машиніст, провідник чи слюсар. Профорієнтаційний квест для школярів відбувся у ліцеї залізничного транспорту. Мета організторів – популяризація робітничих професій.

Чотири команди вишикувалися перед Запорізьким ліцеєм залізничного транспорту — це учні шкіл Олександрівського району. Передує початку змагань традиційне знайомство.

14-річна Христина Бахваловакапітан команди “Шанувальники інтересів”. Квест під назвою “Робітничий орієнтир” долатиме разом із однокласниками з 1-ї запорізької школи.

“Верстатник”, “Слюсар”, “Електрогазозварювальник”, “Машиніст”, “Провідник” та “Капітан” – це не перелік затребуваних на залізниці професій, а назви станцій спортивно-інтелектуального квесту. На кожній школярі вирішували ребуси, загадки та кросворди.

Захід влаштований ліцеєм за підтримки обласного центру зайнятості. Так організатори хотіли досягти спільної мети – залучити більшу кількість абітурієнтів до опанування робітничих професій. Зокрема, заохотити вступати до Запорізького професійного ліцею. Наразі заклад налічує близько півтисячі учнів.

На рахунку обласного центру зайнятості це вже 40-ий профорієнтаційний квест. Загалом на обліку перебувають більше двадцяти тисяч безробітних. Наявних вакансій — трохи більше 2-х тисяч в області. Дефіцит робочих рук долають і шляхом перенавчання вже кваліфікованих кадрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: