+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся матч між ветеранами “Металурга” та “Шахтаря”

12.09.2019, 18:11

У Запоріжжі на стадіоні Славутич-Арена відбувся матч між ветеранами Металурга та донецького Шахтаря”. Зустріч вітчизняних легенд футболу була присвячена 50-річному ювілею в цьому виді спорту екс-директора ДЮСШ Металург – Леоніда Семеновича Ключика. Головний герой свята теж вийшов на поле.

Ігрова кар
єра Леоніда Ключика припала на 70-ті роки 20-го століття. Деякий час він грав за Шахтар, про який мріяв із дитинства. Також захищав кольори запорізького Металурга. А ще Леонід Семенович багато років очолював ДЮСШ Металург”. І от на Славутич-Ареніветерани цього виду спорту віддали належне колезі. Перед початком зустрічі відомого у минулому футболіста привітав міський голова Запоріжжя – Володимир Буряк.

З нагоди 50-річного ювілею у футболі Леоніду Семеновичу подарували годинник і нагородили почесним знаком виконкому міської ради “Орден пошани”. Коли розпочався матч – головний герой свята вкотре довів свою відданість футболу. Попри вік екс-директор ДЮСШ “Металург вийшов на поле. Гра очікувано йшла у ненавязливому та легкому стилі. Адже метою зустрічі було скоріше спортивне спілкування тих, для кого ця гра є справою життя.

У першому таймі ветерани Металурга мали більше нагод для взяття воріт. “Шахтар” іноді відповідав швидкісними атаками. І саме гостям, чия гра спершу виглядала більш оборонною, пощастило першими відкрити рахунок.

За мінімальною перевагою гостей команди пішли на перерву, яка теж влаштували у святковому форматі. А саме – подарунки іменних футболок тим, хто допомагає розвивати спорт у нашому краї. Далі – цікавій хід. Леонід Ключик одягає форму команди своєї дитячої мрії. Другий тайм іменинник проводить вже у складі ветеранів Шахтаря”. Гравці в помаранчево-білих формах раді можливості пограти з авторитетом їхнього покоління.

У другому таймі глядачі побачили ще
5 забитих м’ячів. І головне, що жодна зі сторін не поїхала додому засмученою. Адже, як і очікував Леонід Ключик перед грою, – перемога за “дружбою”. Кінцевий рахунок – 3:3.